AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA

 23 listopada bieżącego roku uczniowie klasy pierwszej  Szkoły Podstawowej po raz kolejny  przystąpili do Ogólnopolskiego Testu Bezpieczeństwa,  przygotowanego przez Puchatka pod honorowym patronatem Komendy Głównej Policji  w Warszawie i Kuratora Oświaty. Celem testu było sprawdzenie wiedzy pierwszaków na temat bezpiecznych zachowań
w domu, szkole oraz w czasie zabawy.
Razem z Puchatkiem  uczniowie nauczyli się także zasad udzielania pierwszej pomocy. Milusińscy przygotowywali się do testu razem z Puchatkiem, poznali zasady ruchu drogowego, nauczyli się unikać zagrożeń jak i bezpiecznego spędzania czasu w domu,
w szkole i w czasie zabawy.
Ku zadowoleniu wszystkich test został zdany na szóstkę. Życzymy pierwszakom rozsądku, wierzymy, że zdobyta wiedza zapewni im bezpieczeństwo każdego dnia.