WIGILIJNY WIECZÓR

                                                                      ,,Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy…”

         W dniu 13 grudnia  nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz pracownicy placówki 
spotkali się przy wspólnym stole. Wychowankowie przedstawili montaż słowno-muzyczny, będący efektem  przeprowadzonego projektu edukacyjnego nt. ,,Tradycje ludowe naszego regionu”. Piękna scenografia, stroje i charakteryzacja stworzyły magiczną atmosferę nadchodzących świąt. Wigilijne stoły oraz  ekspozycja dawnych przedmiotów codziennego użytku, ozdób świątecznych ze słomy i papieru były ważną lekcją historii, szczególnie dla młodego pokolenia W podniosłej atmosferze wszyscy  łamali się opłatkiem. Urok,  radość
i wzruszenie  wprowadziły wszystkich  w czas oczekiwania na najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia.

 

Skip to content