ZASADY ZDROWEGO ŻYWIENIA – SPOTKANIE Z DIETETYKIEM KAMILEM BONAREM
W dniu 22 czerwca 2026 r. odbyło się spotkanie z dietetykiem Kamilem Bonarem poświęcone tematyce zdrowego żywienia dzieci i młodzieży. Wydarzenie zostało przeprowadzone w dwóch turach i było dostosowane do wieku uczestników. W pierwszej części spotkania, skierowanej do uczniów klas VII–VIII szkoły podstawowej oraz uczniów liceum, dietetyk przedstawił prezentację pt. „Żywienie dzieci i młodzieży”. Podczas … Dowiedz się więcej