DZIEŃ DZIECKA

                W dniu 3.06.2019 r. uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych w Busku-Zdroju uczestniczyli w zabawie zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. Dzieci bawiły się korzystając
z dmuchanej zjeżdżalni, basenu wypełnionego kulkami oraz trampoliny. Nauczyciele przygotowali konkursy dla różnych grup wiekowych, podczas których uczniowie mogli wykazać się refleksem, sprawnością oraz wiedzą z różnych przedmiotów. Każde dziecko otrzymało maskotkę, nie zabrakło również słodyczy, cukrowej waty, pizzy, popcornu oraz  pieczonej kiełbaski. Spragnione dzieci popijały zdrową i orzeźwiającą ,,Buskowiankę”. Imprezę uświetnili wolontariusze ,,Młodzi dla świata „, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2
w Busku-Zdroju wraz z opiekunką Panią Pauliną Figiel-Gut, którzy obdarowali uczniów naszej szkoły upominkami. Odwiedziły nas również Panie Małgorzata Wiśniewska i Zofia Ścibiło, które przyniosły kosz słodyczy.
Serdecznie dziękujemy za możliwość zorganizowania Dnia Dziecka Panu dyrektorowi Markowi Arabskiemu oraz koordynatorowi do spraw administracji Panu Adrianowi Jamrożemu.