DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli, pedagogów oraz pracowników oświaty. Z tej to okazji w dniu 14 października w naszej szkole odbyła się akademia. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście – Starosta Powiatu Buskiego Jerzy Kolarz, Ordynator Oddziału III Dorota Kulińska-Książek, Pielęgniarka Oddziałowa Rozalia Rusiecka,  Kierownik Administracyjny  Adrian Jamroży.

Pani Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Justyna Kwiatkowska serdecznie przywitała wszystkich obecnych. W swoim wystąpieniu złożyła podziękowania nauczycielom
i wychowawcom  za pracę oraz życzyła sukcesów w kształceniu i wychowaniu młodego pokolenia. Następnie głos zabrał Pan Jerzy Kolarz, który złożył życzenia wszystkim pracownikom.  Uczniowie Zespołu poprzez recytowane wiersze i śpiewane piosenki przekazali pedagogom najlepsze życzenia.