DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października 2021 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Busku-Zdroju odbyła się akademia
z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uroczystość została rozpoczęta przez Panią Dyrektor Justynę Kwiatkowską, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom Zespołu, podziękowała za codzienny trud dydaktyczny i wychowawczy.
W części oficjalnej wystąpili zaproszeni goście: Pan Jerzy Kolarz, Starosta Powiatu Buskiego,
Pan Michał Płatek, Prezes Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A., Pani Marta Czajor, Koordynator ds. Rehabilitacji w Specjalistycznym Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym ,,Górka’’  w Busku-Zdroju, Pan Adrian Jamroży, Kierownik Administracji Szpitala „Górka” w Busku-Zdroju,
Pani Rozalia Rusiecka, Pielęgniarka Oddziałowa.
Swoją obecnością zaszczycili nas lekarze pracujący w Specjalistycznym Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym ,,Górka’’ w Busku-Zdroju, Pani Dorota Kulińska-Książek, Ordynator Oddziału III oraz  Pan Przemysław Potasz , Ordynator Oddziału II.
Nie zabrakło w tej uroczystej chwili życzeń i gratulacji skierowanych do uhonorowanych nauczycieli. Starosta Buski Jerzy Kolarz wręczył nagrodę Pani Dyrektor Justynie Kwiatkowskiej. Nagrodę Dyrektora otrzymał Pan Marek Kwaśniewski.
Następnie uczniowie Zespołu podziękowali  nauczycielom za ich pracę, okazywane na co dzień wsparcie i życzliwość. W słowach wierszy i piosenek wyrazili swoją wdzięczność. Wręczyli również przygotowane laurki.

Skip to content