KONKURS ,,ŚWIAT BAŚNI”

Baśnie to utwory ponadczasowe, które bawią, rozwijają wyobraźnię, uczą wielu wartości.
Dlatego też 18.11.2022r. wśród uczniów zespołu klas I-III i klasy IV szkoły podstawowej został przeprowadzony konkurs „Świat baśni”. Jego celem było budzenie zainteresowań czytelniczych, sprawdzenie stopnia znajomości baśni oraz rozwijanie aktywności twórczej  i kreatywności. Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej uczniowie rozwiązywali quiz na temat wybranych baśni. Natomiast w drugiej części mieli okazję wykazać się umiejętnościami konstruowania zamków z klocków Lego pozyskanych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.
Ta część cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów. Budowle były bardzo pomysłowe.
Za ogromne zaangażowanie wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie nagrody.

Organizatorzy/Zdjęcia zrobiono aparatem fotograficznym w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”: Marzena Kilijanek, Agnieszka Kaszewska

Skip to content