BEZPIECZEŃSTWO PODCZS FERII ZIMOWYCH

W czwartek 08.02. 2024 r. odbyło się spotkanie uczniów z funkcjonariuszem Powiatowej Komendy Policji w Busku –Zdroju. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w czasie ferii zimowych oraz prawidłowe korzystanie z zasobów Internetu.

Policjant omówił zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu, uprawiania sportów zimowych i spędzania ferii w górach. Uczniowie chętnie zadawali i odpowiadali na pytania policjanta dotyczące bezpiecznego spędzania czasu wolnego w domu i poza domem. Funkcjonariusz zwrócił szczególną uwagę na roztropne korzystanie z Internetu, ponieważ łamanie zasad NETKIETY może wyrządzić nam i innym ludziom wiele krzywdy.

Dziękujemy mł. asp.  Krzysztofowi Kularowi za prezentację i  przekazane informacje, które przyczynią się do bezpiecznego wypoczynku zimowego.

Organizator/foto: Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym Canon w ramach programu ,,Laboratoria Przyszłości”: A. Mazur, J. Pasternak

Skip to content