DZIEŃ DZIECKA W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH

Uroczyste obchody Dnia Dziecka w Zespole Szkół Specjalnych w Busku-Zdroju
odbyły się 3 czerwca 2024 roku. Zostały zainaugurowane przez Dyrektora Zespołu
Panią Justynę Kwiatkowską powitaniami skierowanymi w stronę zaproszonych gości
oraz życzeniami złożonymi wszystkim dzieciom. Starosta Powiatu Buskiego Pan  Jerzy Kolarz życzył naszym wychowankom, z okazji ich święta, odzyskania sił, zdrowia i samych radosnych chwil. Cały kosz słodyczy stał się dopełnieniem tych miłych słów.

Pan Jerzy Kolarz w swoim wystąpieniu nadmienił również, iż Zespół Szkół Specjalnych pozyskał dofinansowaniena realizację Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz Programu Aktywna Tablica.

Prezes Uzdrowiska Pani Małgorzata Wiśniewska, Dyrektor Pionu Zarządu Pan Andrzej Solarski oraz przedstawiciel Rady Nadzorczej Pan Czesław Korczak złożyli dzieciom życzenia i przekazali słodycze. Nasi uczniowie otrzymali również życzenia od Dyrektora Specjalistycznego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego  ,,Górka’’ Pana Artura Durdy.

Nauczyciele Zespołu zadbali o oprawę święta swoich wychowanków w postaci kwiatów, motyli
i kolorowych baloników. Nie zabrakło zabaw przy muzyce, konkursów sprawnościowych, rozgrywek indywidualnych i drużynowych. Obchody Dnia Dziecka zakończono wręczeniem nagród wszystkim młodym uczestnikom i kolacją na świeżym powietrzu.

Organizator/Foto: Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym Canon w ramach programu ,,Laboratoria Przyszłości: M. Kilijanek, E. Lotko-Pikul, A. Kaszewska, A. Jędrocha, J. Pasternak

Skip to content