KONKURS PLASTYCZNY ,,NIE PAL PRZY MNIE PROSZĘ”

Dnia 12.06.2024r. uczniowie zespołu klas I- III  szkoły  podstawowej wzięli udział w konkursie plastycznym „Nie pal przy mnie , proszę”. Konkurs został zorganizowany w ramach programu edukacji antytytoniowej „Nie pal przy mnie, proszę”. Jego głównym celem było zmniejszenie narażenia dzieci na bierne palenie tytoniu, kształtowanie postaw odpowiedzialności za własne zdrowie oraz nabycie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, gdy inni przy nich palą.
Zadaniem uczniów było wykonanie plakatu o tematyce antytytoniowej. Wykonaniu prac towarzyszyło duże zaangażowanie i rywalizacja. Wszystkie plakaty okazały się bardzo pomysłowe i ciekawe, a uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki.    

                       
Organizator/Foto: Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym Canon w ramach programu ,,Laboratoria Przyszłości”: Marzena Kilijanek

Skip to content