HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH rok szkolny 2018/2019

Lp TYP ZAJĘĆ IMIĘ I NAZWISKO PROWADZĄCEGO DZIEŃ TYGODNIA Daty realizacji zajęć GODZINY REALIZACJI
1 Koło Informatyczne  

 

Justyna Pasternak

wtorek 35 – IX – 2018

9, 23 –X – 2018

6, 20 – XI – 2018

4, 18 – XII – 2018

8 – I – 2019

1640 – 1725
2 Szkolny Klub Europejski  

 

Edyta Stępień

Agnieszka Gembiś

poniedziałek 17 – IX – 2018

8 – X – 2018

5  –XI – 2018

3 – XII– 2018

22 – I – 2019

1640 – 1725
3  

 

Koło Ekologiczne

 

 

Magdalena Gawrońska

 

wtorek 20/21 –  IX – 2018

2, 23 –X – 2018

13, 27 – XI – 2018

11 – XII – 2018

22 – I – 2019

1640 – 1725
4 Drużyna Harcerska Marzena Kilijanek

B. Zabłotna Elżbieta Lotko- Pikul

 

piątek 8, 21 – IX – 2018

5, 26 –X – 2018

11, 30 – XI -2018

14  – XII – 2018

4, 18 – I – 2019

1830 – 2000
5 Szkolne Koło Historyczne Edyta Stępień wtorek 25 – IX – 2018

9, 23  – X – 2018

6, 20 – XI – 2018

4, 18 – XII – 2018

8  – I – 2019

1745 – 1830
6 Klub Miłośników Poezji  i Teatru Agnieszka Kaszewska  poniedziałek 17 – IX – 2018

8, 22 – X – 2018

5, 19 – XI – 2018

3, 12 – XII – 2018

7 – I – 2019

 

1615 – 1700

 

7 Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze                      z j. polskiego Agnieszka Mierzwińska –               -Mrugała poniedziałek

 

10, 17, 24 – IX – 2018

1, 8, 15, 22, 29 – X – 2018

5,12,19,26 – XI – 2018

3, 10, 17 – XII – 2018

7 – I – 2019

1055 – 1140

 

8 Zajęcia  dydaktyczno -wyrównawcze                       z j. angielskiego Małgorzata Sempioł wtorek 6,27 – II – 2018

1,8,15,22– III – 2018

10,17,24 – VI – 2018

8,15,22,29 – V – 2018

5,12,19 – VI – 2018

    1210 – 1255
9 Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze                      z j. niemieckiego Ewa Borecka wtorek 5 – II – 2018

6,20 – III – 2018

6,24 – VI – 2018

8,22 – V – 2018

5,19 – VI – 2018

1045 – 1130
10 Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki  

Justyna Pasternak

 

czwartek

1 – II – 2018

1,8,22 – III – 2018

5,19,26 – VI – 2018

10,24 – V – 2018

7,14– VI – 2018

900 – 945
11 Zajęcia pogłębiające wiarę uczniów, wprowadzające w życie sakrament Kościoła Jolanta Romanowska wtorek 6 – II – 2018

6 – III – 2018

21 – VI – 2018

8,29  – V – 2018

12  – VI – 2018

1000 – 1045
12 Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z edukacji polonistyczno – matematycznej  

Marta Karpowicz

 

wtorek

27 – II – 2018

6,13,20,27 – III – 2018

10,17,24 –  VI – 2018

8,15,22,29 -V – 2018

5,12,19 – VI – 2018

 

1555 – 1640

13 Zajęcia rozwijające zainteresowania – Klub Młodych Odkrywców Marta Karpowicz wtorek 25 –  IX – 2018

9, 23 – X – 2018

13, 27 – XI – 2018

11 – XII – 2018

8, 29 – I – 2019

1555 – 1640
14 Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z chemii          i fizyki Elżbieta Lotko -Pikul wtorek 11, 25 – IX – 2018

9, 23 – X – 2018

6, 20 – XI – 2018

4, 20 – XII – 2018

8 – I – 2019

955 – 1040
15 Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki dla klas

IV, VII SP i kl. II,  III Gim.

Małgorzata Sańpruch wtorek 20 – II – 2018

6,13,20,27 – III – 2018

3,10,17,24– VI – 2018

8,15,22,29 – V – 2018

 5,12– VI – 2018

1145  – 1230
16 Klub Miłośników Poezji i Teatru  Agnieszka Kaszewska piątek 2,23 – III- 2018

13,27 – VI – 2018

18 – V – 2018

8 – VI- 2018

1055  – 1140
17 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klasy IV Agnieszka Kaszewska piątek 9 – II – 2018

2,9,16,23 – III – 2018

6,13,20,27 – IV – 2018

11,18, 25 -V – 2018

8,15 – VI – 2018

1005  – 1250