JAK TO Z MIKOŁAJEM NA ,,GÓRCE” BYŁO…

Grzeczne dzieci jak co roku napisały listy do Mikołaja i wykonały piękne rysunki,
żeby zachęcić Go do wizyty w Specjalistycznym Szpitalu Ortopedyczno – Rehabilitacyjnym „Górka” im. dr Szymona Starkiewicza w Busku-Zdroju.

Chociaż wokół trosk niemiara i długa droga z Laponii, to Mikołaj zebrał wszystkie swoje moce i zawitał do nas w poniedziałek 07.12.2020r.

Dzięki panu Jerzemu Kolarzowi Starocie Powiatu Buskiego, który bardzo starał się pomóc Mikołajowi, na czas dotarły wspaniałe paczki ze słodyczami i zabawkami. Pani dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Justyna Kwiatkowska dostała od Mikołaja dla wszystkich dzieci maskotki, a dyrektor Szpitala „Górka” pan Marek Arabski postarał się, żeby spotkanie odbyło się w bezpiecznych warunkach. Obowiązkowo wszyscy mieli maseczki, a pomocnicy Mikołaja nosili nawet specjalne fartuchy.

Dzięki staraniom wielu życzliwych osób mali pacjenci Szpitala  „Górka” w Busku-Zdroju przeżyli dziś szczęśliwe chwile.

Skip to content