Z WIZYTĄ W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM

W  20 grudnia  2022 r. młodzież z VII i VIII klasy szkoły podstawowej oraz z zespołu klas licealnych odbyła wizytę zawodoznawczą do SOSW w Busku -Zdroju.
W zaprzyjaźnionej szkole uczniowie naszego Zespołu mogli obejrzeć pracownie, w których prowadzona jest praktyczna nauka zawodu. Zwiedzając warsztaty, młodzież obejrzała pracownię informatyczną, pracownię krawiecką i elektryczną. Podczas wizyty uczniowie mogli poznać specyfikę wymienionych profesji. Dowiedzieli się również, że zespoły klasowe o profilu mechanik i technik informatyk wzięły udział w projekcie „Budowa frezarki CNC”. Elementy konstrukcyjne
tej frezarki zostały wykonane na drukarce 3D, która stanowi wyposażenie pracowni informatycznej Ośrodka.
Organizator/Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym w ramach programu ,,Laboratoria Przyszłości”: Elżbieta Lotko-Pikul

Skip to content